SANDRA KIM 

AGENDA

  • Sat, Mar 27
    Wieze - Oktoberhallen
    Concert
    Delen
  • Tue, May 04
    Heist-op-den-Berg - CC. Zwaneberg
    Concert
    Delen
  • Sat, Jun 05
    Wondelgem - Zaal De Zulle
    Euro(Z)ong
    Delen
  • Sun, Jul 25
    Molenfeesten
    Concert
    Delen
  • Fri, Aug 27
    Leopoldsburg - Buitenbeenpop
    Buitenbeenpop Live
    Delen
  • Sat, Sep 04
    Blankenberge - Floreal Zaal Cul'Thus
    Concert
    Delen
  • Sat, Sep 04
    Kortemark - End Summer
    Concert
    Delen
  • Wed, Sep 15
    De Panne - Plopsaland
    Senioren namiddag
    Delen
  • Fri, Sep 24
    Maldegem - CC Den Hoogen Pad
    Bella Italia
    Delen
  • Thu, Oct 07
    Bierbeek - CC De Borre
    Bella Italia
    Delen
  • Fri, Oct 08
    Zemst - CVBA de Melkerij
    Bella Italia
    Delen
  • Sat, Oct 09
    Herentals - Cultuurcentrum 't Schaliken
    Bella Italia
    Delen
  • Sat, Oct 16
    Ninove - CC. De Plomblom
    Bella Italia
    Delen
  • Fri, Nov 05
    Gent - Capitool
    Concert
    Delen
  • Fri, Nov 26
    Alta Ripa II
    Akoestisch optreden
    Delen