SANDRA KIM 

AGENDA

Sat, Mar 27
Wieze - Oktoberhallen
Concert
Delen
Sat, Jun 05
Wondelgem - Zaal De Zulle
Euro(Z)ong
Delen
Fri, Aug 27
Leopoldsburg - Buitenbeenpop
Buitenbeenpop Live
Delen
Sat, Sep 04
Blankenberge - Floreal Zaal Cul'Thus
Concert
Delen
Wed, Sep 15
De Panne - Plopsaland
Senioren namiddag
Delen
Fri, Sep 24
Maldegem - CC Den Hoogen Pad
Bella Italia
Delen
Thu, Oct 07
Bierbeek - CC De Borre
Bella Italia
Delen
Fri, Oct 08
Zemst - CVBA de Melkerij
Bella Italia
Delen
Sat, Oct 09
Herentals - Cultuurcentrum 't Schaliken
Bella Italia
Delen
Sat, Oct 16
Ninove - CC. De Plomblom
Bella Italia
Delen
Fri, Nov 05
Gent - Capitool
Bella Italia
Delen